Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

Gergi Tavan Firmaları Site Kullanıcı Sözleşmesi

Bu internet sitesi kar amacı gütmeyen, internet kullanıcılarına kolaylık sağlaması amacıyla gergi tavan ve dekorasyon sektörü için hazırlanmış ücretsiz bir kaynaktır. Sitede bulunan yazı, duyuru, haber ve tanıtım bilgileri firmaların talepleri ile ya da internet üzerinden derlenmiştir.

Kayıt olmak isteyen firmaların talepleri incelendikten sonra uygun bulunanlar siteye eklenmektedir. Uygun bulunmayanlar siteye eklenmez. Siteye yazı ve kayıt eklemek, yazı ve kayıtları düzenlemek yayından kaldırmak silmek gibi tüm haklar site yöneticisine aittir

Sitede yer alan duyuru, haber, bilgi  ve kayıtlı firmalar ile ilgili bilgilerin doğruluğu garanti edilmez. Sitede yer alan kayıtlardan doğan anlaşmazlık ve doğabilecek zararlarda sorumluluk site kullanıcısına aittir. 

Site yöneticisi önceden haber vererek veya vermeden dilediği zaman Web Sitesi'ni (veya bir kısmını) geçici veya kalıcı olarak değiştirme veya sonlandırma hakkına sahiptir.

Gergitavanfirmalari.net web sitesinin kullanımından veya bir arıza sonucu kullanım dışı kalmasından dolayı oluşan zararlardan dolayı site yöneticisi sorumlu değildir.

Kendi isteği dışında kayıt edilmiş firmalardan talep gelmesi halinde kayıtları 48 saat içinde siteden kaldırılacaktır. Sitede yer alan resim, tanıtım yazısı ve logo gibi mataryellerin hepsi ilgili firmaya aittir. İlgili firmanın talebi halinde bu içerikler siteden 48 saat içinde kaldırılacaktır.

Sitede bulunan reklamlar ve sponsor firmalar ile ilgili oluşan anlaşmazlık ve zararlardan sitemiz sorumlu değildir. 

Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diğer bir mecrada veya internet sitesinde yayınlamak yasaktır.

Site yöneticisi site sözleşmesinde istediği zaman istediği değişikliği kullanıcılara haber vermeden yapabilir.

Siteye giriş yapan ve  siteden faydalanan herkes bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır. 

10 Eylül 2017

Gergi Tavan Firmaları