Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

Konya Gergi Tavan Firmaları Gergi Tavan Fiyatları

Led aydınlatmalı gergi tavan uygulamaları hem dekoratif hemde ekonomik bir aydınlatma çözümüdür. Yüksek kaliteli ve ışık geçirgenliği yüksek  olan gergi tavan kumaşlarının üzerine istenilen her türlü resim, motif,  desen, logo vb baskılar yapılabilmektedir. Konya  genelinde gergi tavan yaptırmayı planlayan  son kullanıcılara ya da gergi tavan aydınlatma sektöründe hizmet veren firmalara fikir edinmeleri için gergi tavan fiyatları hakkında kısa bilgiler sunuyoruz.

Konya Gergi Tavan Fiyatları

Gergi tavan çoğunlukla m2 olarak satılmaktadır. Gergi tavan aydınlatma yapılacak alanın eni ve boyunu çarparak kaç m2 olduğunu kolayca hesaplayabilirsiniz. Gergi tavan m2 fiyatları baskı yapan firmaların baskı ve kumaş kalitesine göre değişiklik göstermektedir. 2020 yılı için Konya gergi tavan fiyatları 1 m2 60 - 70 TL arasında değişmektedir. Gergi tavan aydınlatma yaparken ihtiyacınız olan gergi tavan profillerinin 1 m si 6 -10 TL arasında değişmektedir.

Konya Gergi Tavan

Konya Gergi Tavan

Gergi tavan motajı yapan Konya gergi tavan firmaları ve Konya gergi tavan fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için gergi tavan bayiliği veren firmaları web sitemizden inceleyebilirsiniz. Gergi tavan işi yapmak isteyen ya da kendi evine gergi tavan yapacak olanlar için ise en uygun fiyat ve yüksek kaliteli ürünler satan firmaları aşağıdan inceleyebilirsiniz.