Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

2018-gergitavan-fiyatlari2018 Gergi Tavan Fiyatları sektördeki firmaların satış politikaları ve döviz kurundaki dalgalanmalar nedeniyle değişiklik gösterse de çok fazla artış göstermedi.

 Gergi Tavan Fiyatları

Kaliteli gergi tavan ürünlerinin 2018 yılı aydınlatma dahil m2 fiyatları 150 - 250 Tl  aydınlatma hariç 60-90 TL arasındadır. Gergi tavan piyasasındaki popülarite ve genişleme nedeniyle her sektörde olduğu gibi gergi tavan sektöründe de sahte ve taklit ürünler bir hayli artmış durumdadır.

Piyasada Çin malı ve taklit gergi tavan ürünlerin aydınlatma hariç fiyatları ortalama 20-25 tl arasında satılmaktadır. Sahte ve taklit germe tavan ürünlerinin hem sağlık hemde ekonomik olarak sizleri zarara vereceğini unutmayın. Dekorasyon projelerinizde orjinal gergi tavan ürünlerini tercih etmeyi unutmayın.

2018-gergitavan-fiyatlari