Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

gergi-tavan-nasil-yapilirGergi tavan adını ilk defa duymuş olabilirsiniz ya da daha önce duydunuz ama gergi tavan nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, gergi tavanın ne olduğu ve nasıl yapıldığı ile ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

 Gergi Tavan

Gergi tavan yangına, suya ve neme dayanıklı estetik, dekoratif, hijyenik ve göze hitap eden aydınlatma sisteminin adıdır.

Gergi Tavan Nasıl Yapılır ?

Gergi tavan yapım aşamaları

1-Uygulama yapılacak alana istenilen boyut ve geometrik şekilde çoğunlukla alçıpandan bir çerçeve oluşturulur.

2-Alçıpan çerçeveye gergi tavanın monte edileceği profiller vidalanır.

3-Alçıpan çerçevenin içine led aydınlatma döşenir.

4-Son aşamada baskısı yapılmış olan gergi tavan ısıtılarak alçıpan içindeki profillere monte edilir.

Gergi tavan montajı ve gergi tavan nasıl yapılır ?

Gergi Tavan Uygulama Alanları

Son derece kullanışlı olan gergi tavanların uygulama alanları çok geniştir. Evler, ofisler, mağazalar, alışveriş merkezleri, spor ve düğün salonları, oteller, havuzlar, spa ve güzellik merkezleri, kuaför salonları, ekmek fırınları, sanat galerileri , teşhir alanları, fuar ve showromlar tüm resmi kurum ve kuruluşlar gibi aklınıza gelen tüm mekanlarda gergi tavan aydınlatma sistemleri kullanılabilir.