Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

Gergi Tavan Nedir ?Gergi Tavan Nedir ? Germe tavan, gergili tavan, ışıklı tavan gibi adlarla anılan gergi tavan bir çeşit dekorasyon ürünüdür. Gergi tavan üzerine resim baskısı yapılabilen belirli bir oranda esneyen son derece sağlam bir kumaş türüdür.

Gergi Tavan Nedir ?

Ülkemizde germe tavan, gerdirme tavan gibi adlarla anılan bu kumaşa gergi tavan denilmesinin sebebi çoğunlukla tavan aydınlatmasında kullanıldığı içindir. Gergi tavanlar alçıpan ile hazırlanmış ve kenarlarına özel çıtalar takılmış alana monte edilerek kullanılır.

Gergi tavan nedir nasıl yapılır gergi tavan rehberi

Gergi Tavan

Gergi tavanların aydınlatma sistemi olarak kullanılmasının altında yatan mantık, tavana monte edilen ledlerin üzeri bu kumaş ile kapatılarak ışığın daha verimli kullanılmasını sağlamasındandır. Aydınlatma işlerini daha kolay ve az maliyetli hale getiren gergi tavan modelleri son derece kullanışlı ve doğa dostudur.

Gergi tavan rehberi gergi tavan firmaları

Uygulama yapılan mekana ekonomik olarak artı bir değer katan gergi tavanlar pratik kurulumu ve estetik olması nedeniyle son yıllarda yaygın olarak kullanılmaktadır.  Kullanım alanı çok geniş olan gergili tavanlar, istenilen boyutta küçük ya da büyük imal edilebilir.  Gergi tavanlar konutlara ve ofislere uygun gibi görünse de  konferans salonu, sinema salonu, Avm gibi büyük mekanlara da çok yakışan bir uygulamadır.