Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

koridor-hol-gergi-tavan-antre-modeli Koridor hol antre gergi tavan modelleri ve bu bölümlerde kullanabileceğiniz farklı tasarımları incelemeden önce bilmeniz gereken bir kaç detayı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Koridor Hol Antre Gergi Tavan

Koridor Gergi Tavan

Yaşam alanlarında giriş bölümünde bulunan koridor bölümü genellikle uzun ve biraz dar olan bölgelerdir. Bu nedenle koridor gergi tavan modelleri arasında uzun ve deforme olmayan görseller seçilmelidir.. Kare bir alan için uygun olan görselleri uzun bir alana uygularsanız görüntüde deformeler olacaktır ve hoş bir görüntü olmayacaktır..Koridor ya da hol ve antre dediğimiz alanlarda iyi bir aydınlatma ve göze hoş gelen dekoratif gergi tavan modelleri seçilirken desen ve gökyüzü temalı modelleri daha fazla tercih etmeliyiz.

gergi-tavan-kordior-modeli-desengergi-tavan-koridor-hol-antregergitavan-koridor-hol-antre-modelleri

Antre Gergi Tavan Modelleri

Antre bir yapıda giriş yapıldıktan sonra içeri girilen yerdir. Bu alan için gergi tavan yapılırken sıcak ve hoş bir tasarım seçilirse dekorasyon bütünlüğü de sağlanabilir. Antre bölümü evimizin en karanlık bölümüdür. Bu alanı antre gergi tavan modelleri ile iyi bir aydınlığa kavuşturabiliriz.
koridor-antre-hol-ahsap-desen-gergi-tavankoridor-gergi-antre-hol-tavan-modellerikoridor-hol-antre-soyut-desen-gergi-tavan-modeli

Peki antre için gergi tavan seçerken nelere dikkat etmeliyiz, antre ve koridor için ne tarz gergi tavan uygulamaları yapabiliriz? Bu alanı aydınlatmak için avize lamba spot vs uygulamalar yerine açık renkli ve dekoratif desenli gergi tavan uygulamalarını seçebilirsiniz. Ankara gergi tavan baskı tasarım ve montaj firması olarak binlerce orjinal görsel arşivimiz mevcuttur.

Hol gergi tavan modelleri , koridor gergi tavan ve antre gergi tavan modelleri hakkında daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak ankara gergi tavan firmaları ile iletişime geçebilirsiniz. 

ankara-gergi-tavan-kordidor-hol-antre-modelleriankara-gergi-tavan-koridor-gokyuzu-cicek-agac modeliankara-gergi-tavan-koridor-hol-antre-gokyuzu-ve-cicek-modeli

ankara-gergi-tavan-koridor-hol-antre-modeliantre-koridor-hol-gergi-tavan-desen-modeliantre-koridor-hol-gergi-tavan-modeli