Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

Gergi tavan yaptırmayı düşünen insanların en çok merak ettiği konulardan biri gergi tavan lamba değişimidir.

Gergi tavanlar estetik uygulamalar olduğu için çok talep gören ürünlerdir. Evimizde ya da işyerimizde lamba arızası olması durumunda hemen hemen herkes evdeki lambayı değiştirebilir, ama gergi tavan içindeki aydınlatmada arızası olunca ne yapacağız?

Gergi Tavan Lamba Değişimi

Gergi Tavan Lamba Arızası

Gergi tavan uygulamalarında lamba kullanılmaz çoğunlukla iç mekan led ürünler kullanılmaktadır. Led şeritlerin uzun bir yanma ömrü vardır ve kolay kolay arıza vermezler. Bazı durumlarda gergi tavan içine döşenen ledlerin yanmadığına şahit olursunuz. Bu gibi durumlarda gergi tavan içindeki led şeritte ya da kullanılan led trafosunda arıza olmuş demektir.

Gergi tavan lamba sönmesi diye bilinen bu durumlarla karşı karşıya gelmemek için uygulama yapılırken kaliteli malzeme kullanılmasına dikkat etmelisiniz. Ucuz trafo ve ledler kısa süre sonra arıza verektir. Gergi Tavan Lamba Değişimi için öncelikle gergi tavanın açılması  gereklidir.

gergitavan lamba degisimi

Gergi Tavan Nasıl açılır?

Gergi tavan takılırken ısıtılan ve genleşen bir malzemedir bu nedenle sökülürken de ısıtılması gerekmektedir. Gergi tavan sökülürken en sık karşılaşılan sorun yırtılmasıdır. Gergi tavan lambası sönmüş ise konusunda uzman olan birilerini bulmanız gereklidir. Tek başınıza sökmeye kalkarsanız büyük ihtimal gergi tavanı yırtacaksınız ve daha fazla maliyetler ortaya çıkacaktır.

Gergi Tavan Nasıl Sökülür Ve Nasıl Takılır?

Gergi tavan tamiri ve gergi tavan lamba değişimi konusunda uzman olan firmaların bazılarını sitemizin rehber kısmında bulabilir istediğiniz herhangi biri ile iletişime geçebilirsiniz. Gergi tavan nasıl sökülür ve geri nasıl takılır öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Gergi Tavan Firmaları için Tıklayın