Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

Ankara Gergi Tavan Led Aydınlatma

Gergi tavan dekorasyonu ve aydınlatması yapılırken led teknolojisinden yararlanılmaktadır. Gergi tavan led aydınlatma yaptırdığınız zaman eviniz daha şık görünür ve daha iyi bir aydınlatma elde edersiniz. Gergi tavanların ışık geçirgenliği fazladır ve daha yumuşak bir ışık vererek gözlerimizin yorulmasını engeller.

Ankara Gergi Tavan Led Aydınlatma

Gergi Tavan Led Aydınlatma

Gergi tavan led aydınlatma sistemleri ve gergi tavan led aydınlatma fiyatları hakkında merak edilen konular hakkında birkaç bilgiyi paylaşmak istiyoruz. Gergi tavan aydınlatma sistemleri yapılırken belirli standartlarda led döşenmeli ve bu metraja uygun trafolar kullanılmalıdır. Gergi tavan ustaları gergi tavan led döşeme yapılırken ortalama 15-20 cm aralıkla led döşenmesini tavsiye etmektedir. Her 20 metre için 1 trafo gereklidir trafo gücüne göre değişiklik olabilir.

Örneğin: 1 m genişlikteki bir alan için her 15 cm de bir 5 ya da 6 sıra led döşenmelidir.

Gergi tavan led aydınlatma fiyatları uygulama alanında kullanılacak ledin kalite ve uzunluğuna göre değişmektedir. Ortalama ledin metre fiyatı 6-7 tl  trafoların fiyatı ise 70 -80 tl civarındadır. Led ve trafo fiyatları günlük döviz kurlarına göre değişebilmektedir.

ankara gergi tavan led aydinlatma led döşeme gergi tavan led döşeme

Ankara genelinde gergi tavan led aydınlatma, dekorasyon ve tadilat hizmeti veren en iyi gergi tavan firmaları ile ilgili bilgileri alttaki linkten bulabilirsiniz.

Dekorasyon, tadilat, tavan kaplama, tavan aydınlatma, Ankara gergi tavan, ankara gergi tavancı, gergi tavan ankara, ankara gergi tavan firması, gergi tavan fiyatları, ankara gergi tavan modelleri, Keçiören, Çankaya, Altındağ, Mamak, Yenimahalle

gergi tavan led fiyatları, gergi tavan aydınlatma sistemleri, gergi tavan aydınlatma fiyatları, gergi tavan lamba değişimi asma tavan led döşeme, gergi tavan led döşeme nasıl yapılır, gergi tavan ledleri, gergi tavan nasıl sökülür