Gergi Tavan Sistemleri Arıza Tamiri Ve Bakım Hizmeti
Daha önce yapılan gergi tavan aydınlatma uygulamalarında olabilecek led ve trafo arızalarının yanı sıra sökme takma işleri için Ankara genelinde uzaman bir ekiple hizmet veriyoruz. Gergi tavan sistemlerinin arıza tespiti, bakım ve tamiri için bir telefon kadar yakınız.

Ankara gergi tavan aydınlatma gergi tavan baskı ve montaj hizmeti. Dekoratif aydınlatma denilince akla ilk gelen dekorasyon ürünü gergi tavan uygulamalarıdır. Gergi tavan özel esnek bir yapıya sahip, ışık geçirgenliği yüksek ve istenildiği zaman üzerine özel  baskı yapılabilen bir yapı malzemesidir. Gergi tavan baskı, montaj ve malzeme satışı konusunda hizmet vermekteyiz

Yaşam alanlarında çok sık kullanılan gergi tavanlar hem  fiyat açısından ekonomik hemde  her türlü zevke uygun çok sayıda modeli bulunmaktadır. Gergi tavan modelleri aydınlatma ve ışık kaynağı elde etmek için kullanılmasının yanı sıra vitrin ve mağaza aydınlatma sektöründe de çok sık kullanılmaktadır. Ankara gergi tavan montaj ve baskı merkezi olarak mekana ve kişiye özel aydınlatma çözümleri sunuyoruz.